Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

4 żywioły – woda

Wszystko o żywiołach

4 żywioły: woda, ogień, powietrze, ziemia zagościły dziś w naszej szkole. Każdy kącik auli szkolnej zamienił się w inną „żywiołową” krainę. Poniżej przedstawiamy Wam zdjęcia. Czy rozpoznajecie, które z nich przedstawia jaki żywioł? Najwięcej zdjęć ukazuje wodę, a to dlatego, że nasza klasa właśnie ją wylosowała. Byliśmy przebrani w błękitne stroje i udawaliśmy kropelki wody. Przygotowaliśmy prawdziwy wywiad dotyczący wody, uczniowie i pracownicy naszej szkoły musieli nam odpowiedzieć na różne pytania związane z wodą. Poznaliśmy też prezentacje innych klas o pozostałych żywiołach. Każda z nich miała inny, ciekawy sposób. Były np. doświadczenia, zdjęcia, inscenizacje, komiks… To było bardzo ciekawe i pouczające wydarzenie.

powrót