Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

pracownicy

DYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN
Jarosław Rola
j.rola@superszkolyarchiwum.medox.pl

WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN na BIAŁOŁĘCE
Monika Kłykocińska
m.klykocinska@superszkolyarchiwum.medox.pl

WICEDYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NIEPUBLICZNEJ PRZY FPLzN w WAWRZE
Dorota Koman
d.koman@superszkolyarchiwum.medox.pl

ADRESY SŁUŻBOWYCH KONT POCZTOWYCH PRACOWNIKÓW SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN

1. Adamus Marcinasystent
kl. VI/VII
– Białołęka

m.adamus@superszkolyarchiwum.medox.pl

2. Aptacy Aneta wychowawca
kl. VI/VII
– Białołęka
a.aptacy@superszkolyarchiwum.medox.pl
3. Bańkowski Robertasystent
ZRW
– Białołęka

r.bankowski@superszkolyarchiwum.medox.pl

4. Bartosiak-Kozłowska Paulinanauczyciel wspomagający kl. III/IV – Białołęka

p.bartosiak@superszkolyarchiwum.medox.pl

5. Bednarska Milenawychowawca
ZRW
– Białołęka
m.bednarska@superszkolyarchiwum.medox.pl
6.Anna Bordziologopeda
– Wawer

a.bordzio@superszkolyarchiwum.medox.pl

7. Bucyk Dominika
logopeda
psycholog

– Białołęka

d.bucyk@superszkolyarchiwum.medox.pl

8. Bucyk Marcinasystent
kl. VII/VIII
III gim
I SPdP
– Białołęka

m.bucyk@superszkolyarchiwum.medox.pl

9. Bugalski Krzysztof
asystent
kl. II/III
– Wawer
k.bugalski@superszkolyarchiwum.medox.pl
10. Chachaj Magdalenalogopeda
– Białołęka

m.chachaj@superszkolyarchiwum.medox.pl

11. Chochel Katarzyna
psycholog
 k.kubiak@superszkolyarchiwum.medox.pl
12.Chudzik Anna nauczyciel wspomagający a.chudzik@superszkolyarchiwum.medox.pl
13. Duszkiewicz Katarzyna nauczyciel reedukator
– Wawer
k.duszkiewicz@superszkolyarchiwum.medox.pl
14. Dyrda Aleksandrapsycholog
– Wawer

a.dyrda@superszkolyarchiwum.medox.pl

15.Fila Urszulanauczyciel
zajęcia komputerowe
– Białołęka

u.fila@superszkolyarchiwum.medox.pl

16.Gepchard Dariusz sekretariat
– Wawer
 d.gepchard@superszkolyarchiwum.medox.pl
17. Głębicka-Kurant Milenalogopeda
– Białołęka

m.glebicka-kurant@superszkolyarchiwum.medox.pl

18.Główka-Sawicka Patrycjawychowawca
kl. III/IV
– Białołęka

p.glowka-sawicka@superszkolyarchiwum.medox.pl

19. Grudzimski Jacekwychowawca
kl. III SPdP
– Białołęka

j.grudzimski@superszkolyarchiwum.medox.pl

20. Gruszczyńska Ewanauczyciel reedukator
– Białołęka

e.gruszczynska@superszkolyarchiwum.medox.pl

21.Gwiazda Dorotanauczyciel reedukator
– Białołęka

d.gwiazda@superszkolyarchiwum.medox.pl

22. Herold Nataliaasystent
kl. IV/VI
– Białołęka

n.herold@superszkolyarchiwum.medox.pl

23. Hryniewicka-Migała Wiolettawychowawca
kl. IV/VI
– Białołęka

w.hryniewicka@superszkolyarchiwum.medox.pl

24. Jastrzębska Anna
wychowawca
kl. V/VI/
VII/VIII
– Białołęka
 a.jastrzebska@superszkolyarchiwum.medox.pl
25.Jaszcz Joannalogopeda
– Białołęka

j.jaszcz@superszkolyarchiwum.medox.pl

26.Juszkiewicz Justynaasystent kl. II/III – Wawer

j.juszkiewicz@superszkolyarchiwum.medox.pl

27. Kłykocińska Monikawicedyrektor
Białołęka
nauczyciel reedukator

m.klykocinska@superszkolyarchiwum.medox.pl

28. Koman Dorotawicedyrektor Wawer
nauczyciel reedukator
wychowawca ZRW kl. III/V

d.koman@superszkolyarchiwum.medox.pl

29.Kowalewska-Kozak Izabelanauczyciel reedukator
wychowawca ZRW – Białołęka
 i.kk@superszkolyarchiwum.medox.pl
30. Kowalewski Michałwychowawca
kl. II/III/IV
– Wawer

m.kowalewski@superszkolyarchiwum.medox.pl

31. Kozłowska Martawychowawca
kl. VII/VIII
III gim
I SPdP
– Białołęka

m.kozlowska@superszkolyarchiwum.medox.pl

32. Kozon Monikawychowawca
kl. I – Białołęka

m.kozon@superszkolyarchiwum.medox.pl

33.Królak Monikalogopeda
– Białołęka

m.krolak@superszkolyarchiwum.medox.pl

34.Kryżman Michałasystent
kl. II/III/IV – Wawer
m.kryzman@superszkolyarchiwum.medox.pl
35. Kucharska Ewanauczyciel reedukator

e.kucharska@superszkolyarchiwum.medox.pl

36.Kulińska Gabriela asystent ZRW
– Białołęka
g.kulinska@superszkolyarchiwum.medox.pl
37.Kurpińska Małgorzatawychowawca ZRW
– Białołęka
 m.kurpinska@superszkolyarchiwum.medox.pl
38.Liciński Arturnauczyciel
wychowania fizycznego
– Białołęka

a.licinski@superszkolyarchiwum.medox.pl

39. Liguzińska Karolinawychowawca
kl. I/II ZRW
– Wawer

k.liguzinska@superszkolyarchiwum.medox.pl

40. Lipert Agatafizjoterapeuta
– Białołęka
a.lipert@superszkolyarchiwum.medox.pl
41.Luft Krzysztofasystent
kl. III/IV/V/VI
k.luft@superszkolyarchiwum.medox.pl
42.Maciejewska Patrycja wychowawca p.maciejewska@superszkolyarchiwum.medox.pl
43. Makuch Mariusz
katecheta
asystent
kl. II/III
– Wawer
 m.makuch@superszkolyarchiwum.medox.pl
44.Małecki Piotrasystent
kl. III/ZRW
p.malecki@superszkolyarchiwum.medox.pl
45.Małkowska Katarzyna nauczyciel reedukator
– Wawer
 k.malkowska@superszkolyarchiwum.medox.pl
46. Mech Małgorzatapsycholog
– Białołęka

m.mech@superszkolyarchiwum.medox.pl

47. Mielecka Annawychowawca
katecheta

a.mielecka@superszkolyarchiwum.medox.pl

48.Miros Agnieszkaasystent kl. II/IIIa.miros@superszkolyarchiwum.medox.pl
49.Mlądzka Annapielęgniarka
– Wawer
50. Molczyk Jędrzejwychowawca
II/III SSPdP
– Białołęka

j.molczyk@superszkolyarchiwum.medox.pl

51. Nyc-Gepchard Krystynadyrektor
administracyjny

k.nyc-gepchard@superszkolyarchiwum.medox.pl

52. Obrębska Magdawychowawca

m.obrebska@superszkolyarchiwum.medox.pl

53. Olszowy Barbarawychowawca
kl. III gim.
– Białołęka

b.olszowy@superszkolyarchiwum.medox.pl

54. Ongirska Małgorzatanauczyciel
fizjoterapeuta
Białołęka

m.ongirska@superszkolyarchiwum.medox.pl

55. Oraszek Gabrielaasystent
kl. VI/VII
II/III gim.
– Białołęka

g.kordal@superszkolyarchiwum.medox.pl

56.Orłowska Annawychowawca
kl. II/III
– Wawer
a.orlowska@superszkolyarchiwum.medox.pl
57.Osak Marta
wychowawca ZRW
– Białołęka
m.osak@superszkolyarchiwum.medox.pl
58.Pałatowska Iwonaasystent ZRW
– Białołęka
i.palatowska@superszkolyarchiwum.medox.pl
59.Perczyński Tomaszasystent kl. III/ZRWt.perczynski@superszkolyarchiwum.medox.pl
60.Pęgal Renatapielęgniarka – Białołęka
61.Pękala Leszekasystent
kl. III/V/ZRW
– Wawer
l.pekala@superszkolyarchiwum.medox.pl
62. Piłat Joannalogopeda
– Wawer
j.pilat@superszkolyarchiwum.medox.pl
63.Plewa Agnieszkaasystent kl. I/II/ZRWa.plewa@superszkolyarchiwum.medox.pl
64. Płodziszewska vel Płodziak Katarzynalogopeda
– Białołęka
k.plodziszewska@superszkolyarchiwum.medox.pl
65. Polkowska Justyna
wychowawca ZRW – Białołęka
j.polkowska@superszkolyarchiwum.medox.pl
66. Reguła-Zawalich Ewaasystent
kl. I
– Białołęka

e.regula-zawalich@superszkolyarchiwum.medox.pl

67.Rola Jarosławdyrektor

j.rola@superszkolyarchiwum.medox.pl

68. Rudnicka Dorotapsycholog
– Białołęka

d.rudnicka@superszkolyarchiwum.medox.pl

69. Rudzińska Katarzynaksięgowość

k.rudzinska@superszkolyarchiwum.medox.pl

70.Rydzewski Jacekasystent kl. III
– Wawer
j.rydzewski@superszkolyarchiwum.medox.pl
71.Samborski Włodzimierzrehabilitacja ruchowa – Wawerw.samborski@superszkolyarchiwum.medox.pl
72.Samoraj Krzysztof asystent
kl. V/VI/
VII/VIII
– Białołęka
k.samoraj@superszkolyarchiwum.medox.pl
73.Serafińska-Tęcza Grażyna asystent
kl. III SPdP
-Białołęka
 g.serafinska-tecza@superszkolyarchiwum.medox.pl
74.Serwa Juliaasystent – Wawerj.serwa@superszkolyarchiwum.medox.pl
75. Skotnicka Magdalenaasystent
kl. VI/VII
– Białołęka

m.skotnicka@superszkolyarchiwum.medox.pl

76.Smyk Joannafizjoterapeuta
– Białołęka

j.smyk@superszkolyarchiwum.medox.pl

77. Staniak-Pracz Małgorzatanauczyciel plastyki i muzyki
– Białołęka

m.staniak-pracz@superszkolyarchiwum.medox.pl

78. Stańczak Beatagłówna księgowab.stanczak@superszkolyarchiwum.medox.pl
79.Stasiak Mateuszfizjoterapeuta
– Wawer
m.stasiak@superszkolyarchiwum.medox.pl
80. Stesłowicz Dominikawychowawca kl. III/IV/V/VI
– Wawer
 d.steslowicz@superszkolyarchiwum.medox.pl
81.Stępniewska Mariawychowawca
ZRW kl. VI
– Białołęka

m.stepniewska@superszkolyarchiwum.medox.pl

82.Sulima Kamil asystent kl. IIB/IIIB/IVB
– Wawer
 k.sulima@superszkolyarchiwum.medox.pl
83. Szappanos Bartłomiejwychowawca
kl. II/III
– Wawer

b.szappanos@superszkolyarchiwum.medox.pl

84.Szulc Maciejasystent
kl. IV/VI
– Białołęka
m.szulc@superszkolyarchiwum.medox.pl
85. Szymańska Emiliakatecheta
wychowawca ZRW
– Białołęka
e.szymanska@superszkolyarchiwum.medox.pl
86.Tartakowska Iwonasekretariat
– Białołęka
i.tartakowska@superszkolyarchiwum.medox.pl
87.Tukendorf Małgorzatafizjoterapeuta
– Wawer

m.tukendorf@superszkolyarchiwum.medox.pl

88. Tywonek Dorotaasystent
kl. III gim.
– Białołęka

d.tywonek@superszkolyarchiwum.medox.pl

89.Wasiak-Wiktorowicz Monikalogopeda
– Wawer
m.wasiak-wiktorowicz@superszkolyarchiwum.medox.pl
90.Wicińska Aldona wychowawca
biblioteka
a.wicinska@superszkolyarchiwum.medox.pl
91. Winiarska-Prasek Maria
nauczyciel muzyki
– Wawer
 m.winiarska-prasek@superszkolyarchiwum.medox.pl
92. Wiśniewska Agnieszka
wychowawca
ZRW
– Białołęka
a.wisniewska@superszkolyarchiwum.medox.pl
93.Wojdyła Mariawychowawca
kl. II/III/VI
– Wawer
m.wojdyla@superszkolyarchiwum.medox.pl
94. Wróblewski Kamil
asystent kl. II/III/VI
– Wawer

k.wroblewski@superszkolyarchiwum.medox.pl

95. Zabielska Monikawychowawca
ZRW kl. III
– Wawer

m.zabielska@superszkolyarchiwum.medox.pl

96. Zysiak Karolina
wychowawca
 k.debkowska@superszkolyarchiwum.medox.pl
97. Zaboklicka Anna
wychowawca
kl. II/III
– Wawer

a.zaboklicka@superszkolyarchiwum.medox.pl

98.Zglec Aneta
logopeda
– Wawer
a.zglec@superszkolyarchiwum.medox.pl
99. Zimecka Beataasystent ZRW
– Białołęka

b.zimecka@superszkolyarchiwum.medox.pl

100. Żurawska Ewa
nauczyciel
wychowawca
kl. III – Wawer

e.zurawska@superszkolyarchiwum.medox.pl