Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

kalendarz uroczystości szkolnych

WAWER 2018/2019
UROCZYSTOŚĆ TERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO3.09.2018Żurawska E., Kowalewski M.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO09.2018Wojdyła M., Dyrda A., Wróblewski K.
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK10.2018Zaboklicka A.
DZIEŃ NAUCZYCIELA/
PASOWANIA NA UCZNIA
10.2018Małkowska K., Liguzińska K., Plewa A., Szappanos B., Bugalski K.
MIESIĄC AAC
w tym: Tydzień pisania listów
10.2018Piłat J., Skoczeń A., Bordzio A., Wasiak-Wiktorowicz M.
DZIEŃ BEZ SKARPETEK22.10.2018Piłat J., Zabielska M.
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA25.11.2018Piłat J., Zabielska M.
ANDRZEJKI30.11.2018Stesłowicz D., Zabielska M.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI11.2018wychowawca IICIIIC, Juszkiewicz J.
MIKOŁAJKI
DZIEŃ ANIOŁA
6.12.2018Makuch M., Wojdyła M.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH12.2018Stasiak M., Tukendorf M.
WIGILIA SZKOLNA21.12.2018Makuch M., Sulima K.
BAL KARNAWAŁOWY01/02.2019Kowalewski M.,Sulima K.
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY11.02.2019Wojdyła M., Wróblewski K.
FESTIWAL PIOSENKI03.2019Koman D., Dyrda A., Zabielska M., Szappanos B., wychowawcy.
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY03.2019Liguzińska K., Makuch M., Plewa A.
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU27.03.2019Rydzewski J. Juszkiewicz J.
WARSZTATY WIELKANOCNE/
WIELKANOC SZKOLNA
03.2019Żurawska E., Liguzińska K., Plewa A., Pękala L., Rydzewski J.
DZIEŃ NALEŚNIKA2.04.2019Żurawska E., Zaboklicka A., Rydzewski J.
ŚWIĘTO FLAGI05.2019Stesłowicz D., Zabielska M., Zglec A.
MAJÓWKA NA SPORTOWO05.2019Pękala L., Małecki P., Szappanos B.
DZIEŃ DZIECKA03.06.2019Tukendorf M., Stasiak M.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO21.06.2019Wojdyła M., Wróblewski K.

 

WAWER 2017/2018
UROCZYSTOŚĆ TERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO4.09.2017Żurawska E.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO09.2017Gawryszewska Z., Kaczmarek R.
PIKNIK INTEGRACYJNY30.09.2017Piłat J., Zabielska M., Wojdyła M., Dyrda A.
DZIEŃ NAUCZYCIELA/
PASOWANIA NA UCZNIA
10.2017Wojdyła M., Liguzińska K., Pękala L., Bugalski K.
MIESIĄC AAC10.2017Skoczeń A., Bordzio A.
ANDRZEJKI30.11.2017Impreza klasowa
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI11.2017Bojanowicz M., Buśko P.
MIKOŁAJKI6.12.2017Gawryszewska Z., Kaczmarek R.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH12.2017Tukendorf M., Stasiak M.
WIGILIA SZKOLNA22.12.2017Makuch M., Małkowska K.
BAL KARNAWAŁOWY01/02.2018Kowalewski M., Małkowska K., Makuch M.
FESTIWAL PIOSENKI03.2018Koman D., Wojdyła M.
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY03.2018Liguzińska K., Dyrda A., Bugalski K.
WARSZTATY WIELKANOCNE/
WIELKANOC SZKOLNA
03.2018Żurawska E., Wojdyła M., Dyrda A,. Pękala L.
ŚWIĘTO FLAGI05.2018Orłowska A., Juszkiewicz J.
MAJÓWKA NA SPORTOWO05.2018Orłowska A., Bojanowicz M., Juszkiewicz J.
DZIEŃ DZIECKA01.06.2018Tukendorf M., Zabielska M., Stesłowicz D., Małecki P.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO23.06.2018Kowalewski M., Małkowska K., Makuch M.

 

WAWER 2016/2017
UROCZYSTOŚĆ TERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO1.09.2016Żurawska E., Orzechowska L., Kowalewski M., Kaczmarek R., Zaboklicka A., Orłowska A.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO09.2016Orłowska A., Juszkiewicz J., Tukendorf M.
JESIENNY PIKNIK EKOLOGICZNY20.09.2016Organizatorzy: pracownicy AK „Kampinos”
PIKNIK INTEGRACYJNY01.10.2016Orzechowska L. Żurawska E., Kowalewski M., Piłat J.
DZIEŃ NAUCZYCIELA/
PASOWANIA NA UCZNIA
 14.10.2016Orłowska A. Juszkiewicz J., Bojanowicz M.
MIESIĄC AAC10.2016Piłat J., Skoczeń A.
ANDRZEJKI30.11.2016Impreza klasowa
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11.2016Gawryszewska Z., Kaczmarek R.
MIKOŁAJKI6.12.2016Orzechowska L., Radomski G., Borkowska E., Kuzawski M.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH12.2016Organizatorzy: pracownicy AK „Kampinos”
WIGILIA SZKOLNA22.12.2016Orzechowska L.. Piłat J., Radomski G., Borkowska E., Bojanowicz M.
PIERWSZY DZIEŃ ZIMY12.2016Impreza klasowa
BAL KARNAWAŁOWY01/02.2017Kowalewski M., Tukendorf M., Makuch M.
FESTIWAL PIOSENKI03.2017pracownicy AK „Kampinos” Przygotowanie występów klasowych/grupowych: wychowawcy
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY03.2017Żurawska E., Bortnyk I., Tukendorf M.
WARSZTATY WIELKANOCNE,
WIELKANOC SZKOLNA
12.04.2017Żurawska E., Bortnyk I., Bojanowicz M., Skoczeń A.
 ŚWIĘTO FLAGI 05.2017Gawryszewska Z., Kaczmarek R.
MAJÓWKA NA SPORTOWO05.2017Organizatorzy: pracownicy AK „Kampinos”
DZIEŃ DZIECKA (w szkole)
oraz PIKNIK (Helenów)
 01.06.2017Żurawska E., Orzechowska L., Bortnyk I.
PIERWSZY DZIEŃ LATA20.06.2017Impreza klasowa
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO23.06.2017Kowalewski M., Skoczeń A., Makuch M.
BIELANY 2016/2017
UROCZYSTOŚĆ TERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO1.09.2016SU – Mech M., Roszczyk M., Dąbrowski M.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO09.2016SU – Mech M., Roszczyk M., Dąbrowski M.
JESIENNY PIKNIK EKOLOGICZNY20.09.2016Mielecka A., Bucyk M., Kucharska E., Lipert A., Molczyk J., Backiel M., Sokolovska S.
ŚWIĘTO SZKOŁY 24
DZIEŃ NAUCZYCIELA
14.10.2016Główka-Sawicka P., Fila U., Kozłowska M., Kucharska E., Królak M., Molczyk J., Bucyk M. + SU (Mech M., Roszczyk M., Dąbrowski M.)
MIESIĄC AAC10.2016Królak M., Duda A., Jaszcz J., Roszczyk M., Bucyk M., Fila U.
SZKOLNE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI15.11.2016Hryniewicka-Migała W., Aptacy A., Jastrzębska A., Szulc M., Molczyk J.
FINAŁ KONKURSU DRZWI NASZEJ KLASY17.11.2016Fila U., Skotnicka M.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH24.11.2016Backiel M., Mielecka A., Lipert A.
FINAŁ PROJEKTU EKOLOGICZNEGO28.11.2016Mielecka A., Staniak-Pracz M., Bucyk M., Mularska P., Kucharska E.
ANDRZEJKI30.11.2016Impreza klasowa
MIKOŁAJKI + wspólne ubieranie choinki6.12.2016Impreza klasowa
WIGILIA SZKOLNA22.12.2016Wicińska A., Bednarska M., Kowalewska-Kozak I., Wawrzyński A.
PIERWSZY DZIEŃ ZIMY12.2016Impreza klasowa
BAL KARNAWAŁOWY01/02.2017Mularska P., Obrębska M., Grabowska M., Grudzimski J., Zabielska M., Smyk J., Bańkowski R., Stesłowicz D., Mól S., Duda A.
FESTIWAL PIOSENKI03.2017Koman D., Fila U., Molczyk J., Grudzimski J., Szappanos B., Olszowy B., Serafińska-Tęcza G., Staniak-Pracz M.
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY03.2017Impreza klasowa
WIELKANOC SZKOLNA12.04.2017Krawczyk K., Kozieł A., Szappanos B., Lipert A., Hryniewicka-Migała W., Aptacy A., Szulc M.
MAJÓWKA NA SPORTOWO05.2017Backiel M., Kurpińska M., Chojnowska A., Stępniewska M.
PIERWSZY DZIEŃ LATA06.2017Impreza klasowa
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO23.06.2017SU – Mech M., Roszczyk M., Dąbrowski M.
PIKNIK SZKOLNY24.06.2016Skotnicka M., Mielecka A., Sokolovska S., Adamus M.
2015/2016
UROCZYSTOŚĆ TERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO1.09.2015SU – Mech M., Maciejewska P., Roszczyk M.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO09.2015SU – Mech M., Maciejewska P., Roszczyk M.
ŚWIĘTO SZKOŁY 23
DZIEŃ NAUCZYCIELA
14.10.2015
MIESIĄC AAC10.2015Piłat J., Rusjan D., Królak M., Roszczyk M., Gąsiorowska A.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI11.11.2015
ANDRZEJKI30.11.2015Impreza klasowa
MIKOŁAJKI7.12.2015Impreza klasowa
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH12.2015
WIGILIA SZKOLNA22.12.2015
WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY28.01.2016
FESTIWAL PIOSENKI8.03.2016
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY18.03.2016Impreza klasowa
WIELKANOC23.03.2016
MAJÓWKA NA SPORTOWO05.2016
DZIEŃ DZIECKA1.06.2016
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO24.06.2016SU – Mech M., Roszczyk M., M. Dąbrowski
APELE TEMATYCZNE
OKOLICZNOŚCIOWE WARSZTATY PLASTYCZNE
2013/2014
UROCZYSTOŚĆ TERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO2.09.2013SU – Krawczyk K.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO27.09.2013SU – Krawczyk K., Oraszek E.
ŚWIĘTO SZKOŁY 21
DZIEŃ NAUCZYCIELA
14.10.2013Kozłowska M., Główka-Sawicka P., Rusjan D., Fila U., Królak M., Kucharska E., Wróbel D., Molczyk J., SU – Krawczyk K.
MIESIĄC AAC10.2013Rusjan D., Królak M., Roszczyk M.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI12.11.2013SU – Krawczyk K., Oraszek E., Winiarska-Prasek M., Grudzimski J.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH3.12.2013Mielecka A., Królak M.
MIKOŁAJKI6.12.2013Kubiak K., Mech M., Ongirska M., Smyk M.
WIGILIA12.2013

Lipert A., Kłykocińska M., Molczyk J., Prasek-Winiarska M., Rusjan D.

WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY02.2014Grudzimski J.
FESTIWAL PIOSENKI03.2014Koman D., Molczyk J., Oraszek M., Fila U.
WIELKANOC04.2014

Kłykocińska M., Lipert A., Molczyk J.

MAJÓWKA NA SPORTOWO05.2014Obrębska M., Mularska P., Oraszek M., Ślązak A., Bańkowski R., Szappanos B.
DZIEŃ DZIECKA06.2014kl. IIa/ZRWd – Błajszczak J., Posiewka K., Samoraj K.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO27.06.2014SU – Krawczyk K., Winiarska-Prasek M., Grudzimski J.
APELE TEMATYCZNE08.10.2013
29.11.2013
Fila U., Dębkowska K.
OKOLICZNOŚCIOWE WARSZTATY PLASTYCZNEHryniewicka-Migała W., Staniak-Pracz M.,
2012/2013
UROCZYSTOŚĆ TERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO3.09.2012S.U. Błajszczak J., Krawczyk K.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY3.10.2012S.U. Błajszczak J., Krawczyk K., Fila U.
ŚWIĘTO SZKOŁY 20
DZIEŃ NAUCZYCIELA
15.10.2012Kozłowska M., Główka-Sawicka P., Rusjan D., Fila U., Królak M., Kucharska E., Wróbel D., Molczyk J.
ŚWIĘTO JESIENIImpreza klasowa
MIESIĄC AAC10. 2012Rusjan D., Królak M., Popowska M.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI12.11.2012S.U. Błajszczak J., Krawczyk K., Fila U., Winiarska-Prasek M., Roszczyk M.
ANDRZEJKI26-30.11. 2012Staniak-Pracz M., Hryniewicka-Migała W.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH3.12.2012Mielecka A., Skotnicka M., Królak M., Liguzińska K., Kościańczuk J., Mackiewicz A., Romanowski M., Marczak M.
WIGILIA12.2012

Krawczyk P., Kurpińska M., Kotuszewska A., Bańkowski R., Felczak E., Szatkina A., Hryniewicka-Migała W., Stępniewska M., Mech M., Kubiak K., Ślązak A., Winiarska-Prasek M.

PIERWSZY DZIEŃ ZIMYimpreza klasowa
WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY02.2013Oraszek E., Staniak-Pracz M., Kowalewski M., Olszowy B., Zabielska M., Grudzimski J.
FESTIWAL PIOSENKI03.2013Koman D., Kłykocińska M., Molczyk J., Popowska M., Grudzimski J.
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNYImpreza klasowa
WIELKANOC04.2012

Oraszek M., Smyk J., Żurawska E., Kotuszewska A.

MAJÓWKA  NA SPORTOWO05.2013Obrębska M., Mularska P., Oraszek M., Ślązak A., Bańkowski R.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO06.2013Kłykocińska M., Błajszczak J., Krawczyk K., Fila U., Winiarska-Prasek M., Marczak M., Posiewka K.
APELE GAZETKIFila U., Dębkowska K.
„MOJE MIASTO”Wróbel D.
,,BYĆ KOBIETĄ”Kucharska E.
OKOLICZNOŚCIOWE WARSZTATY PLASTYCZNESrebnicka A., Dębkowska K., Szappanos B.
OPIEKA NAD WYSTROJEM KORYTARZY –  I PIĘTROSzappanos B.
OPIEKA NAD WYSTROJEM KORYTARZY – II PIĘTRO
2011/2012
UROCZYSTOŚĆ TERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
Rozpoczęcie roku szkolnegowrzesień 2011J. Błajszczak
Wybory do Samorządu Uczniowskiegowrzesień 2011J. Błajszczak, K.Krawczyk
Projekt Moje Miastocały rokD. Wróbel
Święto Szkoły 1914 października 2011M. Kłykocińska, U.Fila, M.Królak, D.Rusjan, D.Wróbel, E.Kucharska, M.Kozłowska, J.Molczyk
Święto jesienipaździernik 2011W.Hryniewicka-Migała, P.Krawczyk, M.Stępniewska, K.Kubiak, E.Felczak, A.Kotuszewska
Miesiąc AACpaździernik 2011J.Piłat, M.Królak, D.Rusjan, R.Pietroń
Spotkania z bajką – Tuwimpaździernik 2011K.Dębkowska, M.Staniak-Pracz, B.Szappanos
Andrzejkilistopad 2011B.Olszowy, D.Tywonek, B.Szappanos, M. Zabielska
Impreza Samorządu Uczniowskiegolistopad 2011J.Błajszczak, K.Krawczyk, A.Lipert
Dzień Osób Niepełnosprawnychgrudzień 2011A.Mielecka, A.Lipert, K.Krawczyk, M.Skotnicka, M.Zabielska, W.Hryniewicka-Migała, A.Marczak, S.Krużyńska, M.Oraszek
Mikołajkigrudzień 2011A.Kotuszewska, J.Kościańczuk, M.Bucyk, P.Zielińska, K.Grzywińska, M.Królak, K.Kubiak, A.Mackiewicz
Wigiliagrudzień 2011zespół specjalistów, Rada Rodziców
Bal karnawałowystyczeń 2012K.Dębkowska, A.Srebnicka, E.Oraszek, M.Staniak-Pracz, M.Kowalewski
Walentynkiluty 2012W.Hryniewicka, P.Krawczyk, E.Felczak, M.Stępniewska, M.Zabielska, M.Obrębska, P.Mularska
Festiwal Piosenkimarzec 2012D.Koman, U.Fila, M.Królak, K.Krawczyk, J.Molczyk, M.Kłykocińska, A.Lipert
Pierwszy dzień Wiosnymarzec 2012J.Kościańczuk, P.Zielińska, M.Bucyk, A.Szatkina
Dzień Sportukwiecień 2012M.Oraszek, A.Ślązak, R.Bańkowski, S.Krużyńska
Spotkanie z bajką – Brzechwakwiecień 2012K.Dębkowska, M.Staniak-Pracz
Wielkanockwiecień 2012zespół specjalistów, Rada Rodziców
Impreza Samorządu Uczniowskiegomaj 2012J.Błajszczak, K.Krawczyk, A.Lipert
Majówkamaj 2012M.Obrębska, M.Oraszek, P.Mularska, B.Szappanos, G.Kordal
Zielona szkołaczerwiec 2012A.Mielecka, M.Skotnicka, M.Królak, D.Rusjan, A.Lipert, J.Molczyk
Zakończenie roku szkolnegoczerwiec 2012J.Błajszczak, S.Krużyńska, A.Marczak
2010/2011
UROCZYSTOŚĆTERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
Wybory do samorządu
uczniowskiego
wrzesień 2010J. Błajszczak, K. Dębkowska, M. Staniak-Pracz
Święto Szkoły 18październik 2010J. Rola, P. Główka-Sawicka, M. Kozłowska, E. Kondratowska, D. Wróbel, D. Rusjan, J. Molczyk, U. Fila
Święto jesieni
– dzień ziemniaka
październik/listopad 2010B. Szappanos, A. Ślązak, A. Mielecka, M. Skotnicka, K. Kubiak, M. Zabielska
Andrzejkilistopad 2010B. Olszowy, D. Tywonek, M. Zabielska, M. Kłykocińska, J. Piłat
Taniec z gwiazdamilistopad 2010J. Błajszczak, K. Dębkowska, M. Staniak-Pracz, Samorząd
Dzień Sportu3 grudnia 2010M. Oraszek, M. Ongirska, B. Szappanos, D. Wróbel, E. Kondratowska, A. Ślązak, J. Smyk
Mikołajkigrudzień 2010A. Lipert, E. Oraszek, K. Kubiak, M. Kowalewski, M. Kłykocińska
Wigilia22 grudnia 2010J. Rola, A. Lipert. E. Oraszek, M. Staniak-Pracz, M. Kowalewski, A. Mielecka, Rada Rodziców
Bal karnawałowy
– święto zimy
styczeń/luty  2011D. Koman, P. Wójcik, J. Piłat, B. Olszowy, D. Tywonek, W. Hryniewicka, J. Smyk
Festiwal Piosenkimarzec 2011D. Koman, U. Fila, M. Ongirska, J. Grudzimski, M. Oraszek, J. Molczyk
Pierwszy dzień wiosnymarzec 2011E. Żurawska, M. Bucyk, G. Kordal, P. Mularska, M. Obrębska, A. Maciejczak, A. Kotuszewska, J. Kościańczuk, K. Grzywińska
Mam talentkwiecień 2011J. Błajszczak, K. Dębkowska, M. Staniak-Pracz, Samorząd
Wielkanoc20 kwietnia 2011J. Rola, P. Wójcik, M. Królak, A. Mielecka, M. Skotnicka, P. Główka-Sawicka, M. Kozłowska, Rada Rodziców
Piknik rodzinnymaj 2011 (sobota)W. Hryniewicka, K. Grzywińska, J. Kościańczuk, D. Rusjan, J. Grudzimski,  A. Maciejczak, E. Żurawska.
Zielona szkołaczerwiec 2011J. Rola, M. Obrębska, E. Sawicka, E. Żurawska
2009/2010
UROCZYSTOŚĆTERMINOSOBY ODPOWIEDZIALNE
Święto Szkoły 17październik 2009P. Główka, M. Kozłowska, E. Kondratowska, D. Wróbel, M. Kłykocińska, J. Piłat, U. Fila, M. Paź
Święto pluszowego misialistopad 2009M. Kłykocińska, Samorząd Szkolny
Andrzejkilistopad 2009J. Piłat, M. Oraszek, M. Królak, D. Rusian, A. Maciejczak, K. Grzywińska,
Międzynarodowy Dzień
Osób Niepełnosprawnych
grudzień 2009A.Lipert, M. Ongirska, J. Smyk
Mikołajkigrudzień 2009S. Krużyńska, M. Skotnicka, E. Borowik, A. Mielecka
Wigiliagrudzień 2009J. Grudzimski, E. Sawicka, E. Rogozińska, A. Mielecka,Rada Rodziców
Bal karnawałowystyczeń 2010J. Błajszczak, K. Dębkowska, U. Fila, A. Kulbaka
Festiwal Piosenkimarzec 2010D. Koman, J. Molczyk, J. Grudzimski, U. Fila,M. Ongirska, S. Smyk, A. Lipert
Pierwszy dzień wiosnymarzec 2010G. Kordal, M. Bucyk, M. Paź, P. Bartosiak-Kozłowska, M. Obrębska, A. Maciejczak, K. Grzywińska
Wielkanocmarzec 2010E. Oraszek, M. Kłykocińska, M. Staniak, B. Olszowy, M. Kowalewski, M. Porębska, A. Mielecka, Rada Rodziców,
Piknik rodzinny29 maja 2010 (sobota)J. Grudzimski, P. Bartosiak-Kozłowska, M. Obrębska, K. Perzanowska, D. Rusjan, M. Oraszek, A. Smyk, A. Maciejczak, K. Grzywińska,
Zielona szkołaczerwiec 2010A. Mielecka, M. Królak, A. Lipert, J.Rola