Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

5a – Antoni, Julia, Ewa

antoni Antoni chodzi do szkoły trzeci rok. Zaczął swoją szkolną przygodę jeszcze na ul. Konarskiego: od razu poczuł się w szkole bardzo dobrze. Do dziś tak jest. Antoni lubi szkołę, lubi zajęcia planowe i dodatkowe. Zna wszystkich pracujących w szkole i wszystkich bardzo lubi. Jest też zżyty z całą klasą.

Antoni ma takie swoje hobby. Jest nim komunikacja miejska -tramwaje, autobusy i metro. Dzięki tej pasji doskonale zna dzielnice miasta, łączące je linie komunikacyjne, lokalizację pętli, numery tramwajów i autobusów. Może służyć i często służy za informatora. Woli jeździć autobusem niż samochodem..

Antoni lubi muzykę i jest bardzo zadowolony, że w szkole jest też muzyka. W domu ma pianino i potrafi zagrać kilkanaście melodii, w tym kolędy. Czasem gra w szkole na różnych uroczystościach. Antoni ma psa labradora, który nazywa się Noti. Antoni lubi jeździć  na nartach.

julia

Nazywam się Julia i mam 12 lat. Jestem wesołą i ciekawą życia dziewczynką. Bardzo lubię pomagać innym. Uwielbiam jazdę na rowerze oraz spacery i zabawy z psem. Każdego dnia czekam na busik, którym sama dojeżdżam do szkoły. Szkoła to moje życie – uwielbiam tu przychodzić i chętnie odrabiam lekcje. W domu, po powrocie ze szkoły, czeka na mnie pies Miłka – moja największa przyjaciółka. Od 10 lat jeżdżę w każdą sobotę na koniach, ostatnio na koniu o imieniu Masajka. Mama założyła mi moją stronę internetową, na którą zapraszam:
www.naszajulia.pl.tl

ewa Mam na imię Ewa, jestem miła, fajna, grzeczna i uczynna. Lubię biegać, chodzić do kina oraz kocham konie. W szkole lubię słuchać Pani, a w domu odrabiać lekcje. Mam brata i siostrę, tatę Marka oraz suczkę Erusię.

powrót do: klasa 5a