Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

Klasa II/III sspdp

Do SSPP uczęszczają uczniowie,

  1. Ania

  2. Bolesław

  3. Andrzej

  4. Jacek

  5. Aleksandra

Wychowawcą SSPP jest niezmiennie Jacek Grudzimski, a nauczycielami wspomagającymi są: Jędrzej Molczyk oraz Bartłomiej Szappanos.

Placówka prowadzi zajęcia z zakresu gotowania oraz zajęć plastycznych.

W kulinariach nacisk kładzie się na precyzyjne i jak najbardziej możliwe, samodzielne wykonywanie potraw, liczenie i ważenie produktów, krojenie, tarcie, a następnie gotowanie, smażenie. Całość wykonywana jest zgodnie z przepisem.

Zajęcia plastyczne nastawione są na wykonywanie przez uczniów prostych i ładnych elementów ozdobnych, przy zastosowaniu różnych technik. Uczniowie pracują w glinie ceramicznej. Elementy ozdobne są później wypalane i szkliwione. Uczniowie odlewają także formy z gipsu, które później malują. Szczególny nacisk kładzie się na terapię ręki i dokładność w odwzorowaniu.

Zapraszamy do naszej galerii z fotografiami klasy! Uwieczniane są tu ważne wydarzenia, związane z aktywnością uczniów z II i III SSPP. W galerii znajdują się zdjęcia z wycieczek, imprez szkolnych czy zajęć w szkole. Przede wszystkim jednak, na fotografiach znajdują się wizerunki osób pełnych pasji i zaangażowania!

 

KLIKNIJ NA OBRAZEK

wychowawca: Jacek Grudzimski
nauczyciele wspomagający: Jędrzej Molczyk, Bartłomiej Szappanos

poprzednie lata