ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

Turniej Boccia

We wtorek 10 grudnia w Gimnazjum nr 73 przy ul. Conrada 6 odbył się Integracyjny Turniej Boccia z udziałem m. in. reprezentantów naszej klasy w kategorii BC3. Ania w rundzie pierwszej pokonała Piotra Komana, potem „o włos” przegrała z Wicemistrzem Polski Łukaszem Brożkiem. Andrzej również zwyciężył z Piotrem i przegrał z Łukaszem, niestety piąty zawodnik (z Zespołu Szkół nr 109) w tej grupie turniejowej wylosował dziką kartę i nie musiał przechodzić rund kwalifikacyjnych, pokonał Andrzeja w walce o miejsce w finale. W sumie po zaciętym „bratobójczym” boju na punkty miejsce 3 zajęła Ania, zdobywając wspaniały puchar, medal i nagrodę książkową, tuż za podium uplasował się Andrzej. Gratulujemy i czekamy na rewanż:)