Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

KONKURS MOJE FERIE

Na konkurs MOJE FERIE wpłynęło siedem prac. Julka przedstawiła prezentację komputerową w programie PowerPoint, na zdjęciach widać tylko jeden z kilkunastu slajdów. Kacper również wykonał pracę za pomocą techniki komputerowej, na zdjęciu przedstawiamy wydruk z plakatu. Wśród prac konkursowych znalazła się bardzo obszerna kronika Antka, w której zamieścił nie tylko opisane przez siebie zdjęcia z odwiedzonych w czasie ferii miejsc, ale także historyczne i geograficzne informacje o tych miastach. Paweł wykonał pracę przestrzenną z ferii z żubrami. Prace Oli, Huberta i Bartka to kolaże wykonane ze zdjęć i ciekawych dotykowo zimowych dodatków!

Bardzo nam miło, że chcieliście podzielić się swoimi wspomnieniami z ferii. Teraz bardzo dokładnie widać, że ferie to był naprawdę czas odpoczynku! Prace można oglądać w holu przy szatni oraz przy sekretariacie.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi na początku przyszłego tygodnia, a już od jutra będziecie Państwo mieli możliwość zagłosowania na Waszą nagrodę specjalną na szkolnym facebooku, zapraszamy do polubienia najciekawszych Waszym zdaniem prac!

Miło nam poinformować, że wręczenie nagród odbyło się w środę 2 marca. I tak zajęli miejsce:
I – Paweł z klasy p. Jędrzeja,
II – Antoni z klasy p. Jędrzeja,
III – Bartek z klasy p. Jędrzeja.

Nagrodę specjalną w głosowaniu na szkolnym facebooku zdobyła Ola z klasy p. Wioli.
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki, wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach Gazetki Szkolnej!

Organizatorzy konkursu MOJE FERIE – redakcja Gazetki Szkolnej „W naszej szkole jest wesoło”.