Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

14 Festiwal Piosenki

Już po raz 14 w naszej szkole, 8 marca  odbył się Festiwal Piosenki.  Jak zawsze było dużo zabawy i śmiechu:) Najpierw pan Dyrektor, pan Prezes i pani Dorota uroczyście powitali uczestników, widownię, przybyłych gości i otworzyli festiwal. Potem pani Marta i pan Jędrzej – prowadzący festiwal –  po kolei zapowiadali występy uczestników. W I części oglądaliśmy występy uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum – wszyscy świetnie prezentowali się na festiwalowej scenie. Po burzliwych obradach Jury, w którym zasiedli pani Dorota Koman i Bolesław Sobolewski – wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami i płytami:) W przerwie był mały poczęstunek. W II części mogliśmy oglądać indywidualne występy uczniów naszej szkoły oraz występy naszych gości z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Największą niespodzianką festiwalu był świetny występ pana Mariana, który grał na harmonii i śpiewał – były owacje i bisowanieJ Z niecierpliwością  czekamy na 15-ty Festiwal Piosenki w przyszłym roku:)

Tutaj można obejrzeć, jak się bawiliśmy:

występy uczniów z naszych szkół

występy uczestników z WTZ

występ pana Mariana